Këngëtarja shqipare ka kaluar një mbrëmje romantike në një tryezë të ideuar plot klas.

Në një postim të saj ku mban në dorë një gotë verë dhe një trëndafil. Rozana Radi ka bërë një deklaratë dashurie. Të dua shkruan Rozana në foton e postuar. / Gazeta Express/1 2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here