Reperja e njohur Nicki Minj ka publikuar këngën e re, por është gjetur në mesin e spekulimeve lidhur me atë se si ajo është martuar!

Fansat e saj janë të bindur që reperi i ka thënë “po” fatit të dashurisë me Kenneth Peti, një person shumë kontrovers.

Çifti është në lidhje nga dhjetori i vitit të kaluar, dhe sipas Cosmopolitan, Kenneth është një përdhunues që kaloi gati 4 vjet burg.

Kohët e fundit, Nicki u tha fansave se ata kishin aplikuar për licencë martese pasi që origjinalet kishin skaduar.

“Ne kemi bërë kërkesë për licencë martese dhe vetëm duhet t’i marrim. Kam udhëtuar shumë dhe kur u ktheva, ato skaduan. Ne duhej t’i rivendosnim. Që nga momenti kur i paraqisni, ju keni 90 ditë për t’u martuar. Nëse kjo do të ishte një javë më parë, atëherë keni edhe 80 të tjera, “tha ajo.

Sot, Nicki ndryshoi mbiemrin në llogarinë e saj në Twitter. Fansat janë euforikë dhe të befasuar, por gjithashtu të bindur që ajo ka vendosur të qëndrojë në një gur të çmendur.    

Këngëtarja nuk do të ketë ende një dasmë të madhe, pasi po punon për albumin e saj të ri.

“Do të kemi një dasmë të madhe më vonë. Do të martohem para se të dalë albumi im i ri, por pas kësaj do të bëj një dasmë të madhe,” tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here