Ylli i muzikës së lehtë, Mariah Carey, raportohet se është shtatzënë.

Sipas Media Takeout, këngëtarja 40-vjeçare është duke pritur fëmijën e saj të parë me burrin e saj Nick Cannon.

Carey së fundi është fotografuar duke performuar në një koncert me një xhaketë të zezë lëkure dhe një këmishë të bardhë që ka nxjerrë në pah një fryrje të lehtë të bardhut.

Ndërkohë, në muajin qershor Carey shfaqi po ashtu një figurë më të plotë derisa performonte në Arkansas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here