Këngëtarja e njohur shumë shpejtë po bëhet nënë, shkëlqen në shtatzëni

Shumë shpejtë po bëhet nënë edhe këngëtarja Maya Alickaj.

Këngëtarja e muzikës popullore Maya Alickaj shumë shpejtë do të bëhet nënë e një djali.

Në një foto të bërë publike në rrjetet sociale, këngëtarja shfaqet tejet e entuziazmuar dhe duket që pret me padurim të marrë në krahë engjëllin e saj.

Ajo zbulon se është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe në fund të dhjetorit do ta sjell në jetë djalin.

Këtë e bëri të ditur gjatë një interviste të fundit.

3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here