Këngëtarja e njohur në mbarë botën, sot i ka dhënë jetë fëmijës së saj të parë, shkruan Express.

Janet Jackson dhe bashkëshorti i saj Wissam Al Mana u bënë prindër për herë të parë. Ata u bënë me një djalë, të cilin kanë vendosur ta quajnë Eissa Al Mana.7 8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here