Cardi B ka një pasuri prej 8 milionë dollërëshe e ndaj nuk strepet aspak të shpenzojë plot 80 mijë dollarë për vajzës e saj Kulture, që ende nuk ka mbushur 1 vjeç.

Një postim, tashmë i fshirë, zbulon një bisedë mesazhi me tekst dhe një foto me disa byzylyk e një palë vathë diamanti, së bashku me mesazhin e vlerës totale drejtuar Cardi B-së se produktet do t’i kushtonin asaj “80 mijë”.

Ylli i “I Like It: ndau më pas një video të shpejtë të vajzës që mbante në duar byzylykun në fjalë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here