2Këngëtarja australiane, Sia, në çdo dalje publike mban një parukë si maskë.

Por, ajo ka befasuar dje adhuruesit e saj teksa kishte vendosur të shfaqej e pamaskuar.

E veshur me kostum sportiv dhe atlete, 41 vjeçarja është fotografuar në terminalin e aeroportit Los Angeles teksa po përgatitej për fluturimn drejt Dubait.

Krijuesja e hitit “Chandelier” njihet për zërin dhe stilin e saj të veçantë, ajo nuk dëshiron të shfaqë fytyrën sepse nuk ka për qëllim të ekspozojë pamjen, por zërin. 21Media
1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here