Këngëtari i njohur shqiptar është bërë pjesë e një ngatërrese nga media dhe pikënisja ishte një nga fotot e publikuara në Instagramin e tij.

Gena dhe bashkëshortja e tij e dytë janë të lidhur prej më shumë se 7 vitesh, por këngëtari korçar është treguar shumë diskret me jetën e tij private duke shkaktuar këto keqkuptime. Gena dhe bashkëshortja e tij kanë një përshëndetje për të gjithë nga Republika Dominikane, ku po kalojnë ditë pushimesh dhe relaksi. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here