Noisy ka nisur edhe një kërcënim të ri. Pas thashethemeve se ai ka pasur një përleshje me anëtarët e “Tingullit 3Nt”, Noisy kësaj radhe ka nisur një mori akuzash në drejtim të këngëtarit kosovar, Blero.

Në një bisedë telefonike, të cilën mund ta gjeni edhe në youtube.com, Blero nuk e ka idenë se më kë është duke biseduar, përderisa i thotë atij që mos ka telefonuar gabimisht.

Por, ndryshe mendon Noisy, i cili i thotë atij se ai ka folur dikur keq për këngëtarin dhe se ai do t’i hakmerret për këtë.

4 KOMENTET

 1. o ai buqkani ma majmun se Noiisy nuk ka ,
  Blero mos ta nin se NR. 1 je ne Kososv e ne Shqipri e ku do .
  E sa i perket atij Noisy mos let ngatrrohet se ne adhuruest e Bleros ne dim te jemi te eger e sta merr menja ty se qka mun te ndodh nese ngatrrohesh me Bleron , do te bejm gjithqka qe te qesim posht Noisy .

 2. o Noisy budalla nuk din se qka ka met gjet ty veq nese edhe nje fjal thua per Bleron dije se me nje koncert tendin siq je duke kenduar ka met shku koka bye bye hehehe budalla.

 3. mos u kruani me Noizyn se ai eshte GANGSTERI nr 1 …….
  EDHE JU THYEN NE MES OK…
  I <3 u…….. NOIZYYYYYYYY

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here