Këngëtari Albatrit Muqiqi sot do të martohet me të fejuarën e tij Egzonën.

Çifti pas disa ditë përgatitjeje, sot do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni në Hotel “Emerald”.

Në festën e cila pritet të fillojë në orën 19:00, përveç familjarëve dhe miqve të familjes Muqiqi, do të marrin pjesë edhe shumë figura të njohura publike. /Magazina.al/3344

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here