Këngëtaret kosovare, Dafina Zeqiri, Adelina Ismajli, Leonora Jakupi, Nora Istrefi nuk vonojnë.

Me rastin e ndërrimit të viteve publikojnë foto të reja.

Nuk jemi të sigurt nëse look-u në këto foto do ti përfaqësojë ato përgjatë këtij viti që sapo hyri, por nje gjë është e sigurt, ato dinë gjithmonë të sjellin risi me tendencat më të fundit të modës dhe fansave tu prurin imazhet më të reja pervec muzikes qe kendojne.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here