Ata mund të krenohen, por pa dyshim kënga “Kuq e zi” e Medës, Seldi dhe Sinanit ishte më e keqja për vitin 2011.

Kjo këngë mund të klikohet, por ajo nuk është as këngë tallava as këngë me motive folklorike e as këngë patriotike.

Ku me ditë çfarë kënge është. Çfarë zhanri e dinë vetë autorët e këngës. E për vlera, të gjithë e dimë çfarë vlerash përcjellin të tre këngëtarët.

 

3 KOMENTET

  1. 3-t perfekta jon ,veq ja kini inati e shkruni keq per ta , marre duhet me ju ardh .
    MEDA,SINANI,SELDI <3<3<3

  2. hallall ama jav kini inat skini qka thuni se per meden edi qe esht njeri i kenges po dhe kta sja kan leshuar udhen bravo me inat nuk shkon

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here