Këngëtarja Adelina Ismaili, pak ditë më parë ka nxjerrë në treg këngën e saj më te re me titull “Ku ma ke”.

Kenga e re eshte pritur mire nga fansat shqiptar, por jo vetem. Ky videoklip edhe publikuar edhe nga sherbimi kinez i videove ne internet, Youku, që funksionon ngjashem me YouTube.

Kënga ”Ku ma ke ” është realizuar nga “Iliada Entertainment” në bashkëpunim me “Pik Studio”, ndërsa tekstin dhe muzikën e ka bërë Ardit Gjebrea e aranzhmanin Anton Nue.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here