Kënga dhe klipi i ri i Capital T do të jenë zjarrReperi i njohur i skenës Capital T aktualisht ndodhet në Paris të Francës, ku është duke shijuar disa ditë pushimi.

Ndërkohë ai vazhdon të jetë edhe shumë i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore të ndryshme, duke mos lënë anash as punën për projektet e reja muzikore.

Së fundmi, ai ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale se shumë shpejt do të publikojë këngën dhe klipin e tij më të ri, e siç thotë ai, do të jetë një projekt i zjarrtë.

Kënga dhe klipi i ri i Capital T do të jenë zjarr

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here