Më në fund është zbuluar partneri i aktores seksi Kendra Wilkinson dhe ai është Louis van Amstel, i cili do ta këtë në krah aktoren në 12 edicionet e ardhshme të “Dancing With the Stars”.

Ish modelja e Playboy do të mësoj këto ditë edhe mënyrat e reja të vallëzimit me njërin prej kampionëve të këtij emisioni.

Ai ka pasur më parë edhe partnere të njohura si Kelly Osbourne, Margaret Cho dhe Priscilla Presle.

Supermodelja Petra Nemcova, do të këtë partner Dmitry Chaplin, Ralph Macchio ka marrë Smirnoff, përderisa Chris Jericho do të këtë partnere Cheryl Burke.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here