Pas postimit nostalgjik të këngëtares Samanta Karavella sa i përket fillimeve të saj në muzikë ka reaguar gjithashtu edhe këngëtarja Eneda Tarifa.

Ka qenë vetë Karavella,e cila në postim nuk ka harruar të përmendë edhe këngërtaren që ka kënduar këngën “Ika Larg”.  “O zeeeeemra ime ti! Sa e ëmbel sa e bukur. E kisha harruar fare. Por nuk kam harruar se sa emocion ndjeva kur e kendove. Nje kenge e veshtire qe akoma me nxjerr rrylat mua. Bravo. Miss you,”-shkruan Tarifa për kolegen dhe miken e saj këngëtare./2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here