70-vjetori i festivalit të Kanës ishte një eveniment mbresëlënës, ku nuk munguan surprizat e shumta.

Yje të shumtë ishin pjesëmarrës, por të shtunën në mbrëmjen të gjithë vëmendjen e mori Kendall Jenner. Modelja 21-vjeçare u shfaq e veshur me një fustan shumë të veçantë, i shkurtër para dhe me një bisht shumë të gjatë prapa.

Të gjithë sytë ishin të ajo dhe jo vetëm për veshjen, por edhe për trupin e mrekullueshëm që kishte nxjerrë në pah.6 7 8 9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here