Në bazë të linjave të saj trupore dhe bukurisë që e karakterizon, padyshim se Kendall Jenner është një nga modelet më të njohura dhe më të bukura në botë.

Ajo është shumë e kërkuar nga kompanitë më të mëdha të modës e të bukurisë.

Një vajzë e gjatë 1.79 m, një gjatësi kjo ideale për të qenë modele, e gërshetuar edhe me bukurinë që ka, Kendall ka bashkëpunuar me agjencitë më të njohura të modës si “The Society Menagement” apo “Elite Model Menagement”.

Së fundmi ajo ka pozuar e veshur vetëm në të brendshme, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Ajo edhe njëherë e ka dëshmuar se jo rastësisht është një nga modelet më të bukura dhe më ‘hot’ në botë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here