2Modelja e njohur 20 vjeçare Kendall Jenner ka udhëtuar së fundmi drejt New York-ut, dhe atë për një arsye shumë të veçantë.

Kendall sapo ka realizuar tatuazhin e saj më të ri, tek artisti më i njohur i tatuazheve në New York, Jon Boy.

Menjëherë pasi ka mbaruar punë, ajo është shfaqur rrugëve të New York mjaft sportive, duke shijuar ditën e freskët.
1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here