Kendall Jenner pozon për Calvin KleinKendall Jenner ka më shumë se një vit që është modele e Calvin Klein, por kurrë më parë nuk kishte realizuar një set fotografik kaq seksi për këtë markë.

20-vjeçarja shihet në fotot në fjalë me të brendshme të zeza dhe e rrethuar nga disa meshkuj.

Jenner jo vetëm që duket shumë e tonifikuar, por edhe e nxirë, në disa poza të çuditshme për reklamën e Calvin Klein.

Kendall Jenner pozon për Calvin Klein

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here