Kendall Jenner pa të brendshmeJenner është shfaqur pa të brendshme me rastin e pjesëmarrjes së saj në Javën e Modës në Paris, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Jenner ishte pjesë e të ftuarve të dizajnerit Shiatzy Chen, me ç’rast mahniti të gjithë me paraqitjen e saj ku kishte përzgjedhur të vishte një bluzë pink si dhe një mini fustan ngjyrë metali si dhe çizme të shkëlqyeshme deri në kyçin e këmbës.

Supermodelja 19-vjeçare dëshmoi se është muza numër një e dizajnerëve derisa ajo udhëhiqte grupin e modeleve në terminal.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here