Kendall Jenner e nxehtë si Kim Kardashian!Në muajin shkurt, Kim Kardashian arriti të mbledhë 27 milion ndjekës në Instagram. Këta ndjekës ajo i shpërbleu me një selfie të nxehtë të realizuar në shtrat.

Tani edhe motra e saj më e vogël, 19 vjeçja Kendall Jenner, e cila ka rreth 35 milion ndjekës në Instagram, ka postuar një foto identike si të Kim.

E veshur në bikini dhe e shtrirë në në shtrat, Kendall Jenner mundohet që t`i bëjë për vete fansat e saj dhe pse jo ta rris numrin e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here