Kenan Imirzalioglu i propozon martese bukuroshes Sinema KobalI ashtëquajturi “Mehmet Kosova”, më në fund ka vendosur që të hedhë një hap më tej me dashurinë e tij, ndërsa këtë verë ai pritet që të martohet.

Aktorja dhe modelja, Sinem Kobal, tani është shumë pranë martesës me yllin e kinematografisë turke, Kenan Imirzalioglu.

Kobal ka konfirmuar se natën e Krishtlindjeve ajo ka marrë propozimin për martesë nga Kenan, i njohur tek ne si “Mehmet Kosova”, dhe në rolin e “Ezelit” në serialin me të njëjtin emër.

Kenan Imirzalioglu i propozon martese bukuroshes Sinema Kobal

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here