Kembe e gjata si ato e Eva Herzigova-s, te tonifikuara dhe me muskuj si ato te Naomi Campbell apo seksi si ato te Geri Halliwell?

Ne Londer, ne evenimentin Fashion for Relief, per mbledhjen e fondeve per femijet ne Haiti, mund te shihje bukuri te rralla, yje te showbiz, te cilat kane sfiluar ne pasarele duke ndare me publikun hijeshine e tyre.

E bukur dhe shume sensuale u prezantua Geri Halliwell me nje fustan te shkurter te bardhe.

Eva mbante veshur nje fustan duke nxjerre ne pah kembet e saj te mrekullueshme. Edhe Kate Moss nuk mbetet pas….e veshur me nje fustan te shkurter te Pixie Geldof modelja tregoi virtuozitet./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here