Kelly Brook personi më i rrezikshëm VIPKelly Brook e ka mundur Cheryl Fernandez-Versini sa i përket shfaqjes së viruseve me rastin e kërkimit për persona të famshëm, shkruan Telegraph, transmeton Indeksonline.

Modelja dhe ylli televiziv Kelly Brook është personi më i rrezikshëm VIP për ta kërkuar onlinë në Mbretërinë e Bashkuar, me c’rast përdoruesit e internetit do të mund të hasin në viruse të ndryshme kibernetike.

Në një studim për siguri kibernetike të vitit 2015, Brook ka arritur të radhitet e para duke e spostuar Cheryl Fernandez-Versini për 18 vende.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here