Kejvina Kthella i ka ‘djegur’ sërish italianët.

Derisa ndodhet në Milan të Italisë, Kejvina Kthella ka provokuar sërish e veshur ngushtë.

Ajo e ka treguar gjoksin bombastik në një prej fotografive në të cilën shihet e pa grimuar dhe shumë natyrale.

Kejvina ka qenë aktive në llogarinë e saj në Instagram së fundmi e pozat e tilla nuk kanë munguar.

Derisa po merret më shumë me modelizëm, Kejvinën duket se edhe për një kohë të gjatë do ta shohim joshëse në imazhet e realizuara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here