Stresi dhe Kejsi janë përfolur gjithmonë e më shumë ditët e fundit, pas arrestimit të reperit.

Stresi u arresua në një hotel në shoqërinë e një 20 vjeçare dhe për shkak të kësaj ngjarje u mendua se i kishte ardhur fundi martesës së tyre me bukuroshen Kejsi.

Ndërkohë që parneri i saj vuan dënimin, ajo ka ndarë në rrjetet sociale foto mjaft të bukura.

Mes tyre bënë diferencën ato të realizuara për Halloween.

Kejsi u duk krejtësisht e transformuar me këto flokë biondë, madje dhe vetë bashkëshorti i saj do e njohtë me vështirësi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here