Velina e ‘Xing me Ermal Mamaqin’ sërish është kthyer në qendër të vëmendjes.

Keivina ka treguar se nuk e ka aspak problem të ftohtin. Ajo mban sipë recipetave një pelice dhe nuk i është dukur aspak e arsyeshme të veshë diçka tjetër.

Edhe në dimër modelja është e nxehtë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here