Keira Knightley ka sfiduar temperaturat e uleta duke dale ne rruget e Londres per te bere shopping.

Me te fejuarin e saj Rupert Friends ajo ka zgjedhur te shetise neper dyqanet e kryeqytetit anglez gjate oreve te nates.

Cifti i njohur ne filmin Krenari dhe paragjykim ka mbushur kater vjet por vazhdon te jete interesant para aparateve fotografike te paparaceve.

Nderkohe, Kiera dhe Friens nuk kane komentuar asnjehere zerat per nje fejese te mundshme, duke lene te kuptohet se jeta e ciftit funksionon shkelqyeshem edhe kur nuk zyrtarizohet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here