Keira KnightleyBukuroshja e filmit “The Pirates of the Caribbean”, Keira Knightley ka pozuar për një reklamë të re – duke na treguar edhe gjinjtë që për çudi duket se i ka më të mëdhenj.

Aktorja e filmit “The Pirates of the Caribbean” ishte krenare për gjoksin e saj të vogël por në reklamë për një parfum të Chanel asaj i duken krejtësisht ndryshe, apo ky është vetëm një intervenim digjital.

Keira – e cila njëherë ka thënë; “Nuk kam gjinj – kam arra”, është dashur që jelekët e saj të porositën për madhësinë e saj.

“Ishte hera e parë në jetën time që kam gjinj më të mëdhenj dhe për çudi nuk kam pasur nevojë për operacion”, ka thënë aktorja e habitur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here