Keira Knightley bëhet nënëKeira Knightley mësohet se ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.Lajmi bëhet i ditur nga E! News, që citon disa burime, të cilët thonë se aktorja 30 – vjeçare dhe bashkëshorti i saj James Righton, kanë mirëpritur në familjen e tyre fëmijën e parë.

Megjithatë deri më tani nuk ka patur një reagim zyrtar nga ana e aktores.

Knightley dhe James janë bashkë që prej Shkurtit të 2011 dhe kanë deklaruar disa herë se dëshironin të kishin fëmijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here