Kesha thotë se ajo ka pasur përvojë seksuale me një fantazmë.

Këngëtarja 25-vjeçare ka folur për KIIS FM për inspirimin dhe idetë rreth këngës së saj të re “Supernatural”, që është singli i dytë që nxirret nga albumi i ri “Warrior”.

“Është rreth përvojave me supernatyralen… por në aspekt seksi. Kam pasur disa përvoja me supernatyralen. Nuk e di emrin e tij! Ai ishte një fantazmë! Jam shumë e hapur për këtë”, ka thënë këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here