Falë rolit, bukurisë e jetës private ka arritur që nga një femër e panjohur për një kohë të shkurtër të kthej gjithë vëmendjen nga vetja dhe të bëhet nga femrat më të përfolura në vendin tone, shkruan Gazeta Express.

Bëhet fjalë për Arta Nitaj, aktoren e serialit ‘O sa mirë’, e cila edhe në serial ka karakterin e një femre të bukur e të pëlqyer nga të gjithë.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në ‘InstaStory’, ku shihet se ka dal për ta shijuar jetën e natës.

Se me kë është argëtuar mbrëmë, ende nuk dihet, ani pse është duke u përfolur se është në lidhje dashurie me këngëtarin Bruno.

Për më shumë shikoni fotografinë. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here