Kë quan “drita ime” Lori Hoxha? Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar disa video në SnapChat ku shfaqet me një miken e saj.

Ato duken mjaft të dashura me njëra-tjetrën ndërkohë që puthen dhe përqafohen në video.

Krahas tyre Lori ka shkruar “Drita ime”, duke iu referuar vajzës.

Kë quan “drita ime” Lori Hoxha?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here