Kë puthë Eni Koci?Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koci, vazhdon të deklarohet si një vajzë “single”. Madje, sikurse edhe shumë fytyra të njohura, edhe Eni, nuk dëshiron të flasë shumë për jeten e saj private.

E derisa, thotë se është beqare, dhe se vazhdon të merret me aktivitete të tjera, ajo anash nuk lë as puthjet për më të dashurit e saj.

Së fundmi, në Instragram ajo ka postuar një foto teksa shihet duke puthur një mace.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here