Xhesika Ndoj ndodhet në Itali.

Ajo është larguar disa ditë më parë dhe nuk ka treguar më shumë rreth arsyes së këtij largimi. Ndërkohë që po qëndron atje, ajo po shijon edhe daljet e këndshme në natyrë, apo lokale.

Ka postuar një foto në të cilën buza e saj është shumë pranë buzës së një vajze dhe ajo gati po e puth. Xhesika e ka postuar këtë foto që ka marrë edhe komplimente dhe vërejtje nga ndjekësit./Arkiva

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here