albanaModeratorja e njohur e Top Channel, pos që njihet si moderatore e njohur, ajo njihet edhe si një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, transmeton orainfo.

Albana është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bënë postime të ndryshme.

Edhe kësaj radhe ajo ka postuar një fotografi, me të cilën po u ‘dhuron’ puthje fansave të saj, gjithashtu duket mjaftë bukur dhe simpatike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here