Kë po e pret në shtrat Aida Doci? Aida Doçi që me zërin e saj tepër të veçantë e cila bëri shumë njerëz për vetë ajo po mahnitë edhe me bukurin e saj transmeton Gazeta Blic

Aida ka publikuar një fotografi nga shtrat e veshur me të kuqe dhe siç shihet këngëtarja është duke pritur në shtrat dhuratën e Shën Valentinit.

Kë po e pret në shtrat Aida Doci?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here