Kë përqafon Olta Gixhari?Të dashurin apo….Aktorja seksi nga Durrësi, Olta Gixhari e cila është bërë figurë emblematike e shumë kompanive së fundi ka postuar një fotografi në Facebook, ku përqafon ngrohtë dikë.

Por kë përqafon ajo? Të dashurin apo….

Ajo përqafon fortë një kali në një ranch me kuaj dhe duket mjaft bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here