Kë e la Afrona për Bleron?Blero dhe Afrona janë çifti më i njohur dhe më i përfolur i estradës. Edhe lidhja e tyre ka pasur turbulenca, si çdo lidhje tjetër, shkruan “Kosovarja”.

A e dini që dyshja janë takuar për herë të parë në Aeroport, edhe atë rastësisht.

“Aty u njoftuam edhe normalisht kisha për të vazhduar fluturimin me aeroplan, por vazhdova të qëndroj më tutje, thotë Afrona, duke pohuar se e la aeroplanin ti ikte për shkak të Bleros, përcjell “Kosovarja”.Epo, kur godet dashuria, njeriu nuk pyet për asgjë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here