TrumpKëngëtarja Katy Perry gjithmonë ka qenë në vëmendjen e të gjithëve me performancat e saj të ndryshme në skenë.

Në Brit Awards, këngëtarja ka treguar edhe një herë që është kundër presidentit të Amerikës, Donald Trump, shkruan “People”.

Ajo ka bërë një performancë shumë interesante, me shumë valltarë në skenë ku shihen edhe dy njerëz me fytyrë skeleti dhe me veshje si të Presidentit amerikan Donald Trump dhe të kryeministres së Anglisë Theresa May.

Ka pasur reagime të ndryshme nga adhuruesit e saj ku kjo gjë për ta ishte shumë qesharake.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here