Ceremonia e “MTV Video Music Awards” si duket ka qenë vendi dhe nata ideale për të shkëmbyer puthje.

Ylli i hitit “I kissed a girl” do të mund të ia ndërronte këngës titullin në “I kissed a boy”, pasiqë këngëatarja është ngjitur në skenën e “MTV Video Music Awards” për të prezantuar grupin One Direction, por nuk ka përtuar ti japë një puthje në buzë antarit të këtij grupi, Niall Horan.

Katy Perry madje ka treguar të pasmet e saj teksa ka bërë një përkulje për të puthur Niallin.

Në fakt, Katy nuk është ndalur me kaq. Ajo ka puthur edhe antarin tjetër të 1D, Harry Styles

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here