Katy Perry flirton me Pattinson Katy Perry, e cila është në lidhje me Russell Brand, kishte befasuar të pranishmit në një klub nate në Hollwyood, duke flirtuar me Robert Pattinson.

Këngëtarja e hitit “I Kissed A Girl” dhe vampiri i filmave “Twilight” ishin së bashku në klubin Dimples Supper në Burbank, Kaliforni, në një ditëlindje të përbashkët, dhe të pranishmit thonë se ata gjithë kohën ‘i kishin sytë në njëri-tjetrin’.

Ata u ulën ballë për ballë, duke prekur pjesët e përparme dhe dukeshin shumë flirtues me njëri-tjetrin.

Të dy qeshnin nën hundë dhe Katy dukej marramendëse”, ka thënë burimi për Radar Online.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here