Katy Perry dhe Orlando Blum , pushime në MalibuKaty Perry dhe Orlando Blum kanë qenë të pandashëm javët e kaluara ama kur ky i fundit nisi pushimet në Malibu pak ditë më parë asnjë gjurmë e Katy-t nuk dukej në horizont.

Aktori 39-vjeçar u fotografua nga paparacët duke kaluar disa momente relaksuese nën shoqërinë e dy femrave misterioze të cilat duken se e adhurojnë Orlandon.

Duke treguar fizikun e tonifikuar e duke bërë xhiro me motor uji duket se aktori nuk po e ndjen aspak mungesën e të dashurës së tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here