Çifti janë më të lumtur se kurrë prej kur u fejuan në shkurt të këtij viti.

Orlando Bloom kapi të fejuarën e tij Katy Perry në të pasme teksa po i dhuronte një puthje në festivialin “Coachella” në Kaliforni, të premtën, shkruan TheSun.

Aktori britanik, 42 ​​vjeç dhe këngëtarja, 34 vjeç, kanë qenë më të lumtur se kurrë që kur u fejuan në shkurt pas lidhjes tre vjeçare

Çifti dukeshin të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit, teksa po shijonin nga afër performancat e yjeve të njohura.

Paparacët kanë fotografuar dyshen në një moment intim në mes të turmës së këtij festivali.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here