Katie Holmes stilisteHolmes thote qe femijet nuk jane burim frymezimi? Bukuroshja ka zbuluar se ka nje dhunti per boten e modes fale vajzes se saj te vogel, Suri.

Katie Holmes ka hedhur ne treg nje linje veshjesh ne bashkepunim me stilisten Jeanne Yang.Katie shprehet se  “Gjithmone kam dashur te punoj ne boten e modes dhe kete frymezim ma ka dhene Suri.

Katie i adhuron veshjet dhe vendosa qe te hedh ne treg nje linje”, thote bashkeshortja e Tom Cruise ne nje interviste per “The Sun”.

Por ajo thekson se karriera si stiliste nuk do ta pengoje te vazhdoje te jete nje aktore e suksesshme.

“Kjo nuk do interferoje ne pasionin tim per te luajtur filma. Sapo kam perfunduar xhirimet e nje filmi kete vere dhe jam krenare per koleksionin tim te ri”, nenvizon Holmes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here