Katie Holmes, ne filmin e ri "The Romantics"Katie Holmes, pas nje periudhe te gjate pushimi eshte kthyer ne sheshxhirimi ku luan ne filmin e ri “The Romantics”.

Sipas “Daily Mail”, zonja Cruise ka luajtur nje skene ndersa mbante veshur vetem te brendshme mendafshi.

I gjithe problemi ishte se si do ta priste kete zhvillim bashkeshorti Tom, per te cilin te gjithe flasin se eshte xheloz dhe se ka tentuar t’i prese ne mes karrieren gruas se tij.

Ne fakt Tom ka shkuar ne sheshxhirim dhe te dy jane dukur me te dashuruar se kurre.

Me 18 nentor cifti do te festoje vitin e trete te marteses…ku i dihet c’i ka shkrepur ne mendje Tom per shpirtin e tij binjak! /tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here