Katie Holmes ben blerjet e minutes se fundit Holmes ben blerjet e minutes se fundit per Krishtlindje.

Ndersa aktorija qarkullon neper dyqane vetem, gruaja e Tom Cruise, eshte ne kerkim te dhuratave perfekte per familjaret e per miqte e saj.

Po shume e cuditshme duket qe ajo ka dale pa vogelushen Suri, te cilen e vesh me rroba te vecanta dhe shume te kombinueshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here