Katherine Heigl pëson një incident në skenë përpara dhjetëra mijëra fansave.

Në mbrëmjen gala në Las Vegas, për “Night Talent Awards”, Heigl, ndërsa po merrte cmimin si “Female Star of the Year”, iu shkëput një rrip i fustanit të mrekullueshëm që mbante veshur.

Megjithatë ajo me delikatesë arriti të mbante situatën nën kontroll dhe u duatrokit nga të pranishmit, të cilët shijuan “spotin e nxehtë” të bukuroshes Heigl.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here