Modelja e njohur britanike, Kate Moss, është duke pushuar në St Tropez së bashku me disa mikeshat e veta. 38-vjeçarja tashmë nuk ka më asnjë kompleks për trupin e saj, dhe për këtë arsye, ka dalë topless në jahtin e saj luksoz.

Fundja, ajo ka pozuar me dhjetra herë topless në revista të ndryshme.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here